3D TOP10NL - Bentley Map

Vanaf 3 November is het mogelijk om bij het kadaster de 3D TOP10NL op te vragen.

De data wordt gratis verstrekt en is opvraagbaar via brt-leveringen@kadaster.nl . De data wordt aangeboden via de bladindeling die gehanteerd is voor de AHN2. Bekijk het artikel "AHN2 en 3D TOPNL bladindeling" op ons blog voor het bekijken van de bladindeling.

De 3D-kaart is gebaseerd op de open data uit de Basisregistratie Topografie (BRT) en AHN2 (Actueel Hoogtebestand Nederland). Vanuit de basisdata wordt 100% automatisch een 3D-reconstructie gemaakt.

Op de 3D Symposion "Doorbraak 3D" van woensdag 29 oktober hebben we een kleine presentatie mogen doen over de 3D TOP10NL. Hierbij vast een klein filmpje over het ontsluiten van de 3D TOP10NL in Bentley Map.


 

Houd ons blog in de gaten voor meer info over de omgeving die aangemaakt is voor het inlezen van de 3D TOP10NL.

Bij vragen kunt u contact opnemen via Marc.Rietman@Bentley.com

 

Parents Comment Children
No Data